Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co mówią, myślą i czują konsumenci na temat danego produktu, usługi czy rozwiązania i potrzebujesz wsparcia w badaniach projektowych, skontaktuj się. Im bardziej konkretnie opiszesz w czym mogę Ci pomóc, tym efektywniej i szybciej będę mogła działać. Badania marketingowe wykorzystujące psychologię konsumenta to znakomite źródło wiedzy, które pomaga budować przewagę marki  w efektywny sposób. Moją misją jest dostarczanie Insightów, które sprawią, iż konsument przestanie być jedynie liczbą, a  jego wybory, preferencje i postawy na nowo zainspirują Ciebie i Twoją markę do tworzenia unikalnych rozwiązań.

Mimo, że bardzo się staram, czasem Twój e-mail może trafić do spamu. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, napisz i przypomnij się jeszcze raz: at@atinsight.pl

Jeśli preferujesz rozmowę, zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod numerem: 606 474 471.

Jeśli chcesz się spotkać, zaproponuj datę. Poznań to moja „baza wypadowa” 🙂

[/column][/row]

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AT Insight Anna Truchlewska dla potrzeb kontaktu w sprawie oferowanych usług.


Wyślij wiadomość